• Konkurs w świetlicy

• 15.10.2021 19:24
        • Zachęcamy do udziału w konkursie świetlicowym.
        • Konkurs adresowany jest do uczniów uczęszczających na świetlicę szkolną.
          Regulamin konkursu:
          - Przedmiotem konkursu jest płaska praca plastyczna przedstawiająca Panią Jesień.
          - Jego celem jest pobudzanie aktywności
          twórczej, rozwijanie wyobraźni i twórczego działania, uwrażliwienie na piękno jesiennego krajobrazu,rozwijanie zainteresowań plastycznych.
          - Technika dowolna, np. malarstwo, rysunek, wyklejanka, wydzieranka. Do wykonania pracy można użyć materiałów plastycznych, ale też tzw. darów jesieni – liści, kwiatów, kasztanów, warzyw, owoców itp. Format pracy A3.
          - Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci ze wszystkich grup świetlicowych.
          - Przy ocenie pod uwagę będzie brana zgodność z tematyką konkursu,pomysłowość autorów, staranność wykonania.
          - Prace należy składać do dnia 29.10 2021r. u wychowawców świetlicy.
          - Każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę i zawierać: imię i nazwisko dziecka, nazwę grupy lub klasy do której uczęszcza.
          - Dla autorów najlepszych prac przewidziane są nagrody :)

p. Olga Zientarzewska

• Wróć do listy artykułów