• Kiermasz organizowany przez Radę Rodziców

• 07.11.2022 19:30
      • Nudne wieczory? Poprawcie swe humory!
        Rada Rodziców zaprasza na jesienny kiermasz książkowy (i nie tylko).

• Długie jesienne i zimowe wieczory to czas, który można miło spędzić na czytaniu, graniu w gry planszowe lub układaniu puzzli. Masz w domu książki lub gry, do których nie będziesz już wracać? Chcesz w okazyjnej cenie kupić nowe? Zapraszamy do udziału w naszym kiermaszu!

Do 14 listopada na parterze naszej szkoły zbieramy używane (ale w dobrym stanie i kompletne!) książki, czasopisma, gry oraz puzzle dziecięce i młodzieżowe. Będzie je można potem kupić na kiermaszu, który odbędzie się w dniach 15-17 listopada (dokładne godziny otwarcia podamy później). Cały zysk z kiermaszu zostanie przeznaczony na zakup wyposażenia do sal przedmiotowych. Niech nie tylko wieczory, ale i lekcje staną się ciekawsze!

p. Anna Popowska
        przewodnicząca Rady Rodziców