• WIELKI SUKCES NASZYCH UCZENNIC W PRESTIŻOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM

• 24.11.2022 13:43
      • Dnia 17 listopada 2022 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Jakuba Jasińskiegow Warszawie odbyła się XVIII edycja Praskiego Konkursu Patriotycznego” pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
      • Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów: Marysia Brzóska z kl. VIIIA, Hanna Bogacka z kl. VIA, Igor Zdunek z kl. VIA i Alicja Bukwa z kl. IVA

Jak co roku poziom artystyczny recytacji wszystkich uczestników konkursu stał na bardzo wysokim poziomie. Zadziwiał nie tylko doskonale dobrany repertuar, ale także ogólny wyraz artystyczny i duże zaangażowanie młodych mistrzów słowa… Tym bardziej cieszy, że dwa pierwsze miejsca na podium zajęli nasi uczniowie.

Konkurs wygrała Marysia Brzóska, drugie miejsce zajęła Alicja Bukwa, a trzecie miejsce przypadło uczniowi ze Szkoły Podstawowej nr 135 im. Marii Konopnickiej w Warszawie.

Naszych uczniów do konkursu przygotowali: Pan Marcin Kondratowicz i Pani Krystyna Choińska.

WSZYSTKIM LAUREATOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

p. Marcin Kondratowicz