• Laureatka w konkursie Warszawska Syrenka

• 19.04.2023 07:23
      • Alicja Bukwa - niezwykle utalentowana dziewczynka ... Warszawska Syrenka to konkurs recytatorski z wieloletnią tradycją, jego istotą jest pobudzanie aktywności artystycznej i ujawnianie młodych talentów.
      • To najlepiej przygotowany projekt skierowany do dzieci w Warszawie i okolicach w kategorii „Język”.

Za nami 46 edycja konkursu, w którym wzięli udział uczniowie i uczennice naszej szkoły.

Alicja Bukwa z klasy 4a  przeszła kilka szczebli eliminacji – szkolny, gminny, powiatowy.

Została Laureatką ostatniego szczebla i wzięła udział w przesłuchaniach finałowych w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie. Jesteśmy oczarowani wrażliwością Ali, swobodą sceniczną i barwą głosu.

Alicja osiągnęła ogromny sukces, z którego jesteśmy bardzo dumni.

Gratulujemy!🥳🥳🥳

Szkolni Koordynatorzy Konkursu