• Klasy 8 - zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• 30.06.2023 16:16
      •    23 czerwca 2023r. w naszej  Szkole Podstawowej nr 374 im. gen. Piotra Szembeka odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych. W obecności pocztu sztandarowego odśpiewano hymn państwowy, następnie konferansjerzy: Amelia Zajkowska i Maciej Hardecki serdecznie powitali przybyłych gości, dyrekcję, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz bohaterów tego wyjątkowego dnia - uczniów klas ósmych.
      •           Następnie zgromadzeni wysłuchali przemówienia p. dyrektor Lilli Foty-Giedz. Później było rozdanie świadectw z najwyższą średnią, stypendium naukowego, podziękowań dla rodziców i odchodzących na emeryturę wieloletnich pracowników szkoły.

W dalszej kolejności głos zabrała przedstawicielka SU oraz przedstawiciel Rady Ródziców.  Na koniec części oficjalnej odśpiewano hymn szkoły i wyprowadzono sztandar.

Na część artystyczną złożyły się podziękowania ósmoklasistów (w języku polskim                                      i ukraińskim), prezentacja zdjęć ,,Tacy byliśmy, tacy jesteśmy", występ sceniczny 5-osobowej grupy chłopców, która zaprezentowała piosenki lidera zespołu Marcina Sokalskiego.

Po zakończonej uroczystości wychowawcy wraz z uczniami udali się do klas w celu rozdania pozostałych świadectw.

p. Krystyna Choińska