Klasy 4-8

    • Klasy 6a i 6d - dzieciaki straszaki
      • Klasy 6a i 6d - dzieciaki straszaki

      • 02.11.2023 07:40
      • " DZIECIAKI STRASZAKI" to temat spotkania klas 6a i 6d ❤️ W poniedziałkowy wieczór uczniowie poprzebierali się w " straszaki" 🧟‍♀️🧟 żeby zrobić pokaz mody.
      • Wyłoniliśmy zwycięzców, a reszta " straszaków" otrzymała słodkie oczko 😉 dziękujemy rodzicom za ufundowanie pizzy 😍 obejrzeliśmy wspólnie " Coco" Disneya zagryzając słodkie i słone przekąskami. Nasze "straszaki" chętnie pozowały na ściance przygotowanej przez wychowawczynie klas😎 Wieczór ze " straszakami" okazał się UROCZY ❤️

        Kliknij, żeby zobaczyć galerię:

        p. Agata Leśniak

      • Wróć do listy artykułów