• Sukces naszych uczniów w konkursie dzielnicowym

• 07.11.2023 14:22
      • Dzielnicowy Konkurs Recytatorski pt. „Tuwimiada”

NASI UCZNIOWIE ZAJĘLI III MIEJSCE W KONKURSIE RECYTATORSKIM !!!

W piątek 27 października w XXVI Liceum Ogólnokształcącym w Aninie odbył się Dzielnicowy Konkurs Recytatorski pt. „Tuwimiada”, w którym wzięło udział kilkudziesięciu uczniowie nie tylko z dzielnicy Praga-Południe, ale też innych dzielnic warszawskich. Rywalizacja przebiegała w dwóch etapach i podzielona była na dwie kategorie wiekowe – klasy I-III oraz IV-VIII. W poniedziałek 30 października odbyła się Gala Finałowa, na której wręczono nagrody, a laureaci konkursu mogli jeszcze raz zaprezentować swoje interpretacje wierszy .

Naszą szkołę reprezentowali:

Judyta Grajda- kl.IVa

Alicja Bukwa- kl.Va

Janek Banaś- kl.Va

Ksawery Kortas- kl.Va

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Zadziwiał nie tylko znakomity dobór repertuaru, ale też bardzo dojrzała interpretacja wierszy Juliana Tuwima przez Młodych Mistrzów słowa. Wyniki konkursu na ostatnim zdjęciu w galerii:

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Kliknij,aby zobaczyć galerię: