• "Otrzęsiny" klasy 4d

• 01.11.2021 14:51
      • W październiku odbyły się „otrzęsiny” klasy 4d. Uczniowie przebrali się za czarne koty.
      • Wychowawczyni, p. Agata Leśniak, przygotowała kilka zadań, aby sprawdzić czy klasa 4d nadaje się do grupy „starszaków.”

Był:

Kangurzy skok.

Ucieranie nosa Pinokia.

Wpadka Młynarza.

Pani Agnieszka Kuster przygotowała magiczną miksturę do spróbowania 😉 a do popicia był eliksir ósmoklasistów😉

Zmagania uczniów można obejrzeć w poniżej galerii i/lub na filmiku:

Galeria zdjęć:

Wszystkiemu przyglądała się, a przy tym też dobrze bawiła Pani Dyrektor Lilla Fota - Giedz oraz Pani Wicedyrektor Mariola Sobolewska - dziękujemy za znalezienie czasu 😁

Szczególne podziękowania należą się rodzicom uczniów z klasy 4d w przygotowaniu oraz dotrzymaniu tajemnicy „ otrzęsin.”

Dziękujemy Pani Agnieszce oraz uczennicom z klasy 8a za pomoc oraz sprawne przeprowadzenie zabaw.

A po zabawach w klasie czekał na nas słodki poczęstunek. 😊

p. Agata Leśniak.