• Zbiórka naklejek

• Minął miesiąc zbiórki naklejek na Swojaki, które później, przy współpracy z SOS - MIESZKAŃCY WAWRA RODZICOM Z CZD, przekażemy małym pacjentom.
        • Konkurs Solaris

• Zapraszamy uczniów warszawskich szkół w wieku od 6 do 20 lat do udziału w konkursie plastycznym pt. „Solaris" zorganizowanym z okazji setnej rocznicy urodzin Stanisława Lema.
        • Akcja dla wolontariuszy

• Pomaganie zwierzakom to super sprawa. Wspieranie zwierzaków, a przy tym promocja zdrowego i aktywnego trybu życia - te dwie idee łączy ,,Bieg do Michy".
        • Realizacja projektu w klasie 1b

• W dniu 30 września uczniowie z klasy 1b razem z panią Barbarą Czapską oraz panią Joanną Grabowską realizowali pierwsze zajęcia z projektu „Sensorycznie się rozwijam bo skaczę, biegam, badam i dotykam”.
        • Wolontariat w mojej głowie

• Zachęcam wszystkich, którym idea społecznego zaangażowania jest szczególnie bliska, do udziału w konkursie organizowanym przez Centrum Pomocy Społecznej dzielnicy Śródmieście.
        • Zuchy w naszej szkole

• 160 Warszawska Gromada Zuchowa „Leprikony” działa  przy Szkole Podstawowej nr. 374  im. Piotra Szembeka  od września 2017 roku. Do gromady przynależeć mogą uczniowie klas 0 -3. Zuchy spotykają się na cotygodniowych zbiórkach na terenie szkoły, gdzie mają swoją zuchówkę.
        • Klasa 5a na wycieczce

• W dniu 29.09.2021 klasa Va z opiekunami p. Slawomirem Mijasem, p. Olgą Miłosz oraz z mamą jednego ucznia, pojechała na wycieczkę krajoznawcza w okolice Maciejowic.