• Plany na rok szkolny 2023/2024

Planujemy po raz kolejny zaangażować się w inicjatywy z poprzednich lat:

• Zakup tarczy dla pierwszoklasistów na pamiątkę pasowania na ucznia
          • Finansowanie projektu Różowa Skrzyneczka
          • Organizacja jesiennego kiermaszu książkowego oraz pikniku rodzinnego na przełomie wiosny i lata
          • Współorganizacja koncertu i kiermaszu świątecznego oraz szkolnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zgodnie z postanowieniami z zeszłego roku szkolnego Rada Rodziców sfinansuje również zakup ekranu będącego częścią systemu odbioru dzieci ze świetlicy Neonki oraz w razie potrzeby dofinansuje zakup mat podłogowych do sal klasy edukacji wczesnoszkolnej. Wspieramy także szkołę w próbie dołączenia do projektu Szkoła bez dzwonków. W miarę możliwości finansowych chcemy doposażyć szkołę w projektory, tablice interaktywne oraz nowy sprzęt sportowy. Planujemy również rozmowy z Urzędem Dzielnicy Praga-Południe w sprawie remontu chodnika koło szkoły, doświetlenia tylnego wejścia do szkoły oraz renowacji boiska.