• Klasa 1a - warsztaty ogrodnicze

• 13.05.2023 10:53
        • W czwartek klasę 1a odwiedziła mama Stefy. Uczniowie dowiedzieli się, czym różni się praca architekta krajobrazu od pracy ogrodnika, co to jest kompost i dlaczego dżdżownice są naszymi sprzymierzeńcami w ogrodach.
        • Klasa 2c - Ratowanie na Spontanie

• 12.05.2023 11:29
        • 11 maja klasa 2c uczestniczyła w warsztatach pierwszej pomocy prowadzonych przez wolontariuszkę organizacji Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny w ramach projektu "Ratowanie na spontanie".
        • Apel ekologiczny

• 12.05.2023 11:19
        • Dnia 11 mają uczniowie klas 1-3 obejrzeli apel ekologiczny w wykonaniu kolegów z 2a i 2c.
        • Klasa 1d - prace w szkolnym ogródku

• 10.05.2023 07:26
        • 9 V korzystając z pięknej pogody klasa 1d zrobiła porządek w swoim ogródku. Uczniowie wyrwali chwasty, oczyścili i wygrabili ziemię, a następnie posadzili begonie bulwiaste.
        • klasa 3a - apel z okazji świąt majowych

• 08.05.2023 07:30

•   Maj jest szczególnym miesiącem w historii Polski. W pierwszych dniach obchodzone są w Polsce ważne święta: 1 maja – Państwowe Święto Pracy, 2 maja – Państwowe Święto Flagi oraz 3 maja- Narodowe Święto Konstytucji Trzeciego Maja.
            28 kwietnia, w naszej szkole odbył się apel z okazji Świąt Majowych. Apel został przygotowany przez klasę 3A, pod kierunkiem wychowawczyni.
        • Klasa 2b - projekt dom

• 28.04.2023 17:22
        • W minionym tygodniu uczniowie klasy 2b, pod czujnym okiem p. Joanny Grabowskiej i p. Barbary Czapskiej, realizowali zajęcia związane z powstawaniem domu.