• Świąteczne paczki dla potrzebujących

• 01.12.2022 12:48
        • Szanowni Państwo, jest w ciągu roku taki czas, na który czeka się z niecierpliwością. Czas pełen spokoju, ciepła i radości, kiedy gasną wszelkie spory, zapominane są urazy, a miłość i wsparcie ze strony bliskich są rozwiązaniem wszystkich problemów. To również czas przemyśleń, wspomnień oraz spotkań z bliskimi i rodziną. Tak właśnie określa się wyjątkowy czas - czas świąt Bożego Narodzenia.

• Punkty do nauki zdalnej

• 17.11.2022 17:52
        • 1 września w warszawskich szkołach rozpoczęły się lekcje. Miasto pamięta także o dzieciach i młodzieży z Ukrainy, które chcą kontynuować zajęcia online w ukraińskim systemie edukacji. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy punkty nauki zdalnej, w których można spokojne się uczyć w obecności opiekuna.
        • Odwiedziny przedszkolaków

• 13.11.2022 13:43
        • Za nami dwa wyjątkowe dni, podczas których gościliśmy w naszej szkole trzy grupy przedszkolne z pobliskich przedszkoli - Przedszkole 331 "U Słonia Szczęściarza" i Przedszkole "Zielony Groszek" Atrakcji nie brakowało, a zadowolone miny naszych gości świadczyły o wspaniale spędzonym czasie.