• MSU - 11 listopada

• 13.11.2022 12:35
        • Niepodległość i wolność to wartości nadrzędne. Wiedzą o tym uczniowie Szkoły Podstawowej im gen. Piotra Szembeka.
        • Dyniowy zawrót głowy

• 03.11.2022 16:31
        • W ostatnim tygodniu października w naszej szkole było bardzo pomarańczowo🎃 wszystkie klasy zaangażowały się w Dzień dyni 🎃 powstawały gazetki, dynie rożnego rodzaju, przepisy na placek dyniowy a na koniec piękny stroik przed szkołą.
        • Listopad - pamiętamy o naszym Patronie

• 02.11.2022 17:11
        • Przed nami listopadowe święta. To czas pamięci i zadumy. Wspominamy i pielęgnujemy pamięć o tych,którzy odeszli. O tych,którzy byli dla nas ważni. O bohaterach. Przedstawiciele MSU I DSU złożyli kwiaty i zapalili symboliczne znicze pod pomnikiem naszego patrona, gen. Piotra Szembeka.
        • Jesienny stroik

• 02.11.2022 17:09
        • Dzięki współpracy całej społeczności szkolnej powstał stroik 🍂🍁🍂 jesienny, który wita i przyprawia o uśmiech 😄wchodzących ludzi do naszej szkoły.