• Pomagamy zwierzętom

• 13.12.2022 18:21
          •     Azyl pod Psim Aniołem - Taką nazwę nosi schronisko dla zwierząt, w którym przebywa 150 psów. Mieści się w Falenicy. To tam jeżdżą nasi uczniowie z nauczycielami, by w ramach wolontariatu zajmować się czworonogami.

• Podsumowanie zbiórki

• 06.12.2022 11:42
          • Do 2 grudnia w naszej szkole trwała zbiórka zabawek, gier, dla Dziecięcego Szpitala Klinicznego im J. P. Brudzińskiego w Warszawie.
          • Pamiętamy o Seniorach

• 06.12.2022 11:43
          • Tradycją naszej szkoły staje się to, że co roku przygotowujemy bożonarodzeniowe kartki dla Seniorek z Domu Opieki przy ul. Hetmańskiej 44 w Warszawie. Od dwóch lat zajmują się tym uczniowie obecnej klasy 2c wraz z wychowawczynią p. A. Kośmińską - Filipek i klasy 8a wraz z wychowawczynią p. K. Choińską.
          • Starsi czytają młodszym - akcja wolontariatu

• 26.11.2022 11:07
          •    Nasza Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra Szembeka to miejsce, w którym dzieją się magiczne rzeczy. W środę (23.11.2022r.) wróżka Tosia z kl. 8a użyła różdżki, by zmienić świat Gęboluda, tytułowego bohatera książki Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel. Uczyniła to w Przedszkolu ,,U Słonia Szczęściarza”, kiedy wraz z Julką, Gabrysią i Hanią uczestniczyły w akcji programu ,,Starsi czytają młodszym".