• Konkurs z okazji święta Liczby π

• 22.04.2024 07:31
        • 14 marca w naszej szkole odbył się konkurs z okazji święta Liczby π . Konkurs odbywał się w dwóch formułach: konkurs pamięciowy oraz twórczy.
        • Klasa 4a - wycieczka do Filharmonii

• 19.04.2024 07:37
        • 18 kwietnia 2024r. uczniowie kl. 4a przeżyli wspaniałą przygodę, zwiedzając Filharmonię Narodową, która znajduje się przy ul. Jasnej 5 w Warszawie.
        • Klasa 7b - wycieczka na Wydział Fizyki UW

• 19.04.2024 07:34
        • W dniu 17 kwietnia pod opieką pani Moniki Fijałkowskiej oraz pana Mariusza Makucha klasa 7B uczestniczyła w wykładzie otwartym na Wydziale Fizyki UW. Uczniowie dowiedzieli się bardzo ciekawych i interesujących rzeczy o Drganiach i Falach.
          Zostali zachęceni do oglądania drgań i fal w najbliższym otoczeniu.
        • Lekcja religii

• 19.04.2024 07:31
        • Na lekcjach religii uczymy się z książek oraz Biblii dziś postawiliśmy na praktykę i doświadczenie. Wraz z Panem Mariuszem poszliśmy odwiedzić naszego sąsiada: księdza proboszcza Krzysztofa Ukleję.
        • Sherlock Holmes w Muzeum

• 15.04.2024 07:31
        • Klasa 5c odwiedziła Muzeum Sportu i Turystyki, gdzie poznawała historię Igrzysk Olimpijskich na podstawie pierwszych starożytnych i nowożytnych zawodów.
        • Klasy 6a - 6d - projekt NHEF

• 15.04.2024 07:26
        • Klasy 6a i 6d po raz ostatni w tym roku szkolnym obejrzały film w ramach projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Były podziękowania i dyplomy.
        • Klasy 4 - warsztaty pierwszej pomocy

• 11.04.2024 07:25
        • Absolwent naszej szkoły Andrii wraz z kolegami Bartkiem, Chrisem i Szymonem z klasy ratowniczej Liceum Ogólnokształcącego nr LXXII  im. Jakuba Jasińskiego przeprowadzili dziś warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej.