• Klasa 5c - wieczór grecki

• 27.11.2023 07:33
        • Klasa 5c uczestniczyła w kolejnym wieczorku europejskim. Tym razem było to spotkanie z Grecją. Uczniowie przyszli przebrani za antycznych bogów prosto z greckiego Olimpu.
        • Lekcja o antybiotykoterapii

• 21.11.2023 18:20
        • „Antybiotykoterapia pod lupą Farmaceuty”  to coroczna, ogólnopolska akcja Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji. Jej celem jest zwrócenie uwagi oraz podniesienie świadomości społecznej na temat antybiotyków i prowadzenia rzetelnej antybiotykoterapii.
        • Klasa 5c - Dzień Zdrowego Jedzenia

• 16.11.2023 07:33
        • W środę, 14 listopada 2023 r.,  odbył się Dzień Zdrowego Jedzenia. Także uczniowie klasy 5c przygotowywali zdrowe posiłki - przekąski, kanapki, sałatki oraz koktajle.
        • Lekcja fizyki

• 14.11.2023 14:09
        • W dniu 14 listopada do naszej szkoły na zaproszenie nauczyciela fizyki pani Iwony Ciabattini  zawitał pan doktor  Krzysztof Piasecki. Pan doktor w niezwykle ciekawy sposób opowiedział klasom 7 o Kosmosie.
        • 105 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

• 11.11.2023 10:11
        • W najbliższą sobotę 11 listopada, świętować będziemy 105 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Z tej okazji uczniowie klasy 5 C oraz 7 A przygotowali apel pod tytułem "Podróż do wolności", apel był okazją do wspólnego odśpiewania hymnu oraz pieśni patriotycznych takich jak np.: " Rota" czy "My Pierwsza Brygada" jak również refleksją nad trudnymi drogami naszej ojczyzny do upragnionej wolności.

• Klasa 6d - warsztaty online

• 10.11.2023 09:56
        • W ubiegłym tygodniu klasa 6d brała udział w warsztatach online zorganizowanych przez Muzeum Polin. Temat: „Jak pięknie się różnić?".