• Klasa 2b - dzień z grami

• 24.04.2023 07:37
        • Piątek w klasie 2b był bardzo emocjonujący!Trzech tatów naszych uczniów przygotowało dla dzieci wspaniały dzień. Panowie przynieśli do klasy różnorodne gry i planszówki.

• Klasy 2a, 2c i 3c - Sandomierz

• 24.04.2023 07:28
        • W słoneczny piątek, 21 kwietnia klasy 2a, 2c i 3c wybrały się do klimatycznego Sandomierza. Plan wycieczki był niezwykle bogaty: zwiedziliśmy rynek, zbrojownię i podziemia.
        • klasa 3c - Rany Julek! O tym jak Julian Tuwim został poetą

• 17.04.2023 07:22
        • Uczniowie klasy 3c właśnie skończyli omawiać lekturę "Rany Julek! O tym jak Julian Tuwim został poetą" A. Frączek. Zabawnie i przystępnie napisana historia przybliżyła czytelnikom nie tylko sylwetkę poety ale również skłoniła do poznania jego utworów.
        • Klasa 1b - Cukierku, ty łobuzie

• 14.04.2023 11:28
        • Uczniowie klasy 1b poznali ciekawe i zabawne przygody psotnego kota o imieniu Cukierek, wspólnie czytając lekturę,,Cukierku, ty łobuzie ".
        • Klasa 3c w Teatrze Dramatycznym

• 14.04.2023 11:25
        • Czy teatr to naprawdę magiczne miejsce? Uczniowie klasy 3c mieli okazję odpowiedzieć sobie na to pytanie. 5 kwietnia dzieci obejrzały spektakl "Piotruś Pan" w Teatrze Dramatycznym.
        • Klasa 2b - Ratowanie na Spontanie

• 12.04.2023 20:16
        • W środę w klasie 2b odbyły się warsztaty pierwszej pomocy przeprowadzone przez wolontariuszkę organizacji: Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Warszawa, w ramach projektu "Ratowanie na Spontanie".