• Klasa 2b - warsztaty

• Uczniowie klasy 2b uczestniczyli w warsztatach Czy wszystko wokół się kręci? prowadzonych przez Panią Monikę pracownika Obserwatorium Astronomicznego UW. Oprócz nauki było mnóstwo wspaniałej zabawy.
        • Klasa 5c - Mikołajki

• Okazuje się, że jednak wszyscy byliśmy grzeczni! Święty Mikołaj pamiętał o całej klasie 5c i w dniu 6 grudnia każdy otrzymał prezent.
        • Mikołajki z Samorządem Uczniowskim

• Oficjalne przygotowania do świąt czas zacząć ‼️ 06.12. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego obdarowali wszystkich pracowników szkoły własnoręcznie przygotowanymi stroikami. Teraz już w całej szkole czuć świąteczny nastrój🎄🎅🎄🎅​​​​​​​
        • Klasy 3a i 3c - kartki świąteczne

• W piątek, 1 grudnia, klasa 3c pod kierunkiem mam Aleksa i Piotra, po raz kolejny już, zaprojektowała karki świąteczne dla osób samotnych przebywających w Domu Opieki Społecznej im. św. Józefa w Warszawie.
        • Klasy 6a, 6d i 6e - warsztaty IMPRO

• IMPRO w klasach: 6a, 6d, 6e 🤗

Technika improwizacji jest spontaniczną i skuteczną metodą podejmowania decyzji w stanie najwyższej aktywności intelektualnej. Podstawą spontanicznego i konstruktywnego działania jest akceptacja i otwartość wyrażane formułą „Tak, i...”. „Tak” wyraża naszą gotowość na przyjęcie wyzwania, a z kolei „i” angażuje nas w pełni w skuteczne poszukiwanie rozwiązania problemu.

• Kartki świąteczne

• Koniec listopada i początek grudnia upłynął pod znakiem wykonywania kartek świątecznych. Do przygotowań włączył się Wolontariat, przygotowując w ubiegłą środę po lekcjach piękne kartki, jak i również uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej: 2b, 2c, 2d i 3b.

• Podsumowanie zbiórki naklejek

• Pora na podsumowanie akcji zbierania naklejek!
            Łącznie zebraliśmy 9360 naklejek, co dało nam aż… 156 pluszaków*! ❤️❤️❤️
            Oprócz tego przynieśliście też 6 innych, nowych pluszaków, więc przekazaliśmy łącznie 162 maskotki. 😊
        • Klasa 6a - FabLab

• Laboratoria przyszłości! 👌FabLab powered by Orange 🧡(ang. fabrication laboratory) to pracownia stworzona w Warszawie przez Fundację Orange i Stowarzyszenie Robisz.to, wyposażona w zaawansowane technologie takie jak drukarki 3d, plotery laserowe, frezarki CNC, elektronika.

• Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

• Wczoraj, 5 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To dla naszych uczniów ważne święto, bo wielu z nich bardzo angażuje się w pracę społeczną na rzecz innych.
        • Klasa 2a - warsztaty z rodzicem

• W poniedziałek, 4.12. kl. 2a odwiedziła mama jednej z uczennic, która jest psychologiem. Podczas bardzo miłego spotkania dzieci dowiedziały się na czym polega praca psychologa i kiedy korzystamy z jego pomocy.
        • Klasy 6a i 6d - projekt NHEF

• Mróz nam niestraszny! ❄️☃️⛄️ Pełni zapału odwiedziliśmy Pałacyk Konopackiego, żeby obejrzeć kolejny film w ramach Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej -  "199 małych bohaterów”. To seria ośmiu kilkuminutowych filmów, których bohaterami są rówieśnicy uczestników wycieczki z klas 6a I 6d.