• Wyniki konkursu

• Z radością i dumą informujemy, iż uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział w V Edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Jednego Wiersza Jana Brzechwy i nie tylko ... pod honorowym patronatem Pani Urszuli Kierzkowskiej, Burmistrz Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy,          w Szkole Podstawowej nr 362 im. Prof. T. Kotarbińskiego, ul. Czumy 8, uzyskali następujące wyniki:
        • Szkolny Konkurs- Mam Talent

• 18 kwietnia 2024r. odbył się w naszej szkole  konkurs „ Mam Talent”.
            Było to spotkanie z uczniami pełnymi pasji i twórczego zapału. Występy wszystkich uczestników dostarczyły nam niezapomnianych przeżyć. Uczniowie prezentowali talenty recytatorskie, wokalne, taneczne. Grali też na instrumentach muzycznych.
        • Rowerowy Maj

• Zaraz rozpoczynamy majówkę, a po majówce... Rowerowy Maj! Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. 🚴‍♀️🚴

• Apel - Dzień Ziemi

• 23 kwietnia uczniowie klasy 1a przedstawili apel z okazji Dnia Ziemi. Na wydarzenie zaprosili nauczycieli oraz koleżanki i kolegów z klas 1-3.
        • Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

• Natalia Pawlik z klasy 4d reprezentowała naszą szkołę w 47 edycji prestiżowego Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. Natalka została wyróżniona podczas etapu dzielnicowego konkursu i uczestniczyła w przesłuchaniach finałowych w Mazowieckim Instytucie Kultury.
        • Klasa 1a - warsztaty "Co to jest światło?"

• 22 kwietnia uczniowie klasy 1a zastanawiali się "Co to jest światło?" Podczas warsztatów z Panem Mateuszem z wydziału fizyki UW, dowiedzieli się  m.in. jakie kolory widzi człowiek, co to jest złudzenie optyczne czy jaką prędkość ma światło.

• Klsa 2b - IPN

• W piątek 19 kwietnia uczniowie z klasy 2b odwiedzili IPN, gdzie uczestniczyli w kolejnych warsztatach z cyklu Co by było, gdyby zwierzęta mówiły? Do grona naszych znajomych dołączył Ciapek pies lotnik. Losy tego czworonoga związane są z historią Dywizjonu 305.
        • 81 rocznica powstania w getcie warszawskim.

• Dokładnie 81 lat temu, 19 kwietnia 1943roku, wybuchło powstanie w getcie w Warszawie. Powstańcy ruszyli do nierównej walki z nazistami. Zdawali sobie sprawę, że walka skazana jest na porażkę wobec przygniatającej siły przeciwnika. Chcieli jednak sami decydować o własnym losie, życiu i śmierci.
        • Warsztaty "Jak powstaje książka?"

• Klasy 1-3 wzięły udział w warsztatach „Jak powstaje książka?”. Warsztaty poprowadziła pani Joanna Tyluś Malak – autorka książek dla dzieci oraz właścicielka wydawnictwa „Kurza stopka”.

• Klasa 2a - wycieczki

• Klasa 2A była na dwóch ciekawych wycieczkach. Jedna z nich to Kinoteka. Multimedialna lekcja historii świetnie połączyła edukację i rozrywkę.
        • Wizyta przedszkolaków

• Nasza szkoła miała zaszczyt ponownie gościć  "Gnomy z planety Gnu". Wśród zaproszonych gości znalazły się dzieci z pobliskiego przedszkola "Nasze Dzieci", które z zaciekawieniem uczestniczyły w spektaklu. Poza oglądaniem przedstawienia, młodzi widzowie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach i zwiedzać szkolne korytarze.