• Ukryta Prawda

• 21.02.2022 06:24
        • W ramach realizacji inspiracji dotyczącej wieczorów poetyckich uczniowska delegacja z naszej szkoły wraz z p. K. Choińską uczestniczyła w wernisażu pt. ,,Ukryta prawda".
        • Wyniki konkursu

• 15.01.2022 13:25
        • Z przyjemnością informujemy o wynikach Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego EDI - Pingwin dla klas 4-8

• Świąteczne życzenia od klasy 4d

• 23.12.2021 11:15
        • Uczniowie klasy 4d, jeszcze w trakcie nauki stacjonarnej, przygotowali życzenia Świąteczne dla swoich rodziców i wszystkich pracowników naszej szkoły!
        • Święta po angielsku

• 21.12.2021 07:22
        • Na lekcjach języka angielskiego prowadzonych przez p. M. Marciniuk- Horoz, p. M. Głos i p. K. Brzykcy  uczniowie kl. 7a i 7d  poznawali słownictwo związane ze świętami Bożego Narodzenia.
        • Sukces naszego ucznia!

• 21.12.2021 07:17
        • W minionym tygodniu Kacper Rudnicki, uczeń klasy 5a naszej szkoły, otrzymał list gratulacyjny od Prezydenta miasta stołecznego Warszawy Rafała Trzaskowskiego w związku z uzyskaniem stypendium za osiągnięcia sportowe.
        • Klasa 7a - Wigilia klasowa

• 18.12.2021 12:09
        • W piątek w naszej szkole panował bardzo świąteczny nastrój. Najpierw uczniowie uczestniczyli, a co niektórzy występowali  w Jasełkach.