• Klasy 8 - wycieczka

• 01.06.2022 16:51
        • Klasy 8 po wielu miesiącach intensywnej nauki do egzaminów w końcu wyjechały na Zieloną Szkołę.
        • Klasy 4 - wycieczka do Torunia

• 05.05.2022 09:11
        • W ubiegłym tygodniu klasy 4 były na wycieczce w mieście Mikołaja Kopernika - w Toruniu. I nie obyło się bez wizyty pod Domem słynnego na całym świecie astronoma.
        • Klasa 4a - edukacja filmowa

• 21.04.2022 09:05
        • Uczniowie klasy 4a obejrzeli ostatni film z cyklu kino współczesne w ramach programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Otrzymali zaświadczenie oraz dyplom, który dumnie prezentujemy.
        • Klasy 4a, 4d i 4e - wycieczka do teatru

• 15.04.2022 07:38
        • "Pewnego dnia Gęś spotyka Śmierć. Nie… Pewnego dnia Gęś zauważa Śmierć, która przecież towarzyszyła jej od zawsze, od dnia narodzin. Jak teraz zmieni się jej świat? Czy życie ze Śmiercią u boku aż tak bardzo będzie różniło się od dotychczasowego?"
        • Lekcja historii w klasie 5a

• 11.04.2022 16:44
        • Uczniowie klasy 5 A w ostatnim tygodniu realizowali na lekcjach historii projekt edukacyjny pod czujnym okiem Pana Rafała ;-), efektem ich pracy są plakaty poświęcone społeczeństwu średniowiecznej Europy.
        • Przedstawienie - Legenda o Smoku Wawelskim

• 08.04.2022 16:01
        • W dniu dzisiejszym odbyła się lekcja otwarta z języka angielskiego pod opieką nauczycieli języka angielskiego Pani Marzeny Głos oraz Pani Magdaleny Marciniuk-Horoz. Uczniowie klasy 8a oraz 8b zaprezentowali przedstawienie teatralne o Smoku Wawelskim w języku angielskim. Widzami byli uczniowie klas 3-8.
        • Klasa 4c - wycieczka do Wilanowa

• 07.04.2022 10:31
        • W dniu 6 kwietnia klasa 4 C wzięła udział w lekcji muzealnej w Pałacu w Wilanowie, pod opieką nauczyciela historii p. Rafał Świetlińskiego i wychowawcy klasy Łukasza Ostrowskiego.
        • Spotkanie z poezją

• 14.03.2022 17:15
        • W ramach realizacji innowacji pedagogicznej 10 marca 2022r. w naszej szkole odbył się długo oczekiwany WIECZÓR POETYCKI.