• Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo

• 05.01.2023 16:35
        • Nasza szkoła przystąpiła do programu edukacyjnego SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO, który wspiera szkoły we wdrażaniu nowych technologii i higieny cyfrowej.
        • Program profilaktyczny "Cukierki"

• 11.02.2022 12:17
        • Program profilaktyczny „CUKIERKI” dla dzieci przedszkolnych i uczniów nauczania zintegrowanego szkoły podstawowej. Program oparty jest na bajce profilaktycznej Agnieszki Grzelak „Cukierki”. Bajka jak i program powstały jako element szerszej współpracy fundacji Homo Homini z Ministerstwem Edukacji Narodowej.

• Lekcja "Enter"

• 11.02.2022 12:15
        • „Lekcja:Enter” to projekt edukacji cyfrowej skierowany do nauczycieli i nauczycielek oraz kadry kierowniczej szkół podstawowych i ponadpodstawowych, w ramach którego prowadzone są bezpłatne szkolenia, podczas których nauczyciele dowiedzą się, jak zmienić sposób prowadzenia swoich lekcji, by bardziej angażowały uczniów, rozwijały w nich umiejętność krytycznego i twórczego myślenia, uczyły pracy w zespole.
        • Międzynarodowy projekt "Emocja"

• 11.02.2022 12:11
        • Wszystkim rodzicom i wychowawcom zależy na tym, aby wychować dzieci na mądrych i szczęśliwych ludzi, samodzielnych i twórczych. Wprowadzenie dzieci w świat wartości moralnych, jest niezwykle ważne, gdyż są one fundamentem dalszego życia.

• Teatr Okiem Guliwera

• 11.02.2022 12:08
        • Lekcje teatralne z cyklu „Teatr Okiem Guliwera” to etiudy edukacyjne prowadzone przez aktorów Teatru Guliwer. Odbywają się w Teatrze.

• Akcja - bohaterON

• 16.02.2022 17:25
        • BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.
        • Innowacja "Szlakiem warszawskich legend"

• 11.02.2022 12:04
        • Innowacja ,,Szlakiem warszawskich legend” realizowana jest w klasie 3d. Od najdawniejszych lat legendy towarzyszyły człowiekowi. Powstawały do wyjaśniania niezrozumiałych zjawisk, zdarzeń, czy dziwów natury.
        • Innowacja "A jak dorosnę"

• 11.02.2022 11:59
        • Ciekawość dzieci od najwcześniejszych lat jest duża, a największą troską rodziców i opiekunów jest zapewnienie im dobrej przyszłości. Dlatego od najmłodszych lat należy ukierunkowywać aktywność poznawczą i umiejętności społeczne dzieci, również w obszarze edukacji zawodowej. W tym celu powstała innowacja „A jak dorosnę…”.
        • Innowacja "Każdy inny, każdy wspaniały"

• 09.02.2022 13:19
        • Głównym celem innowacji „Każdy inny, każdy wspaniały” jest pokazanie uczniom, że ludzie różnią się od siebie, wdrożenia uczniów do zrozumienia własnych emocji, współodczuwania oraz otwartości na odmienność.
        • "Gramy zmysłami"

• 09.02.2022 13:14
        • W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie klasy 1b realizują Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Gramy Zmysłami"