• Szukamy nauczycieli

• 31.07.2022 11:59
        • Zatrudnimy nauczycieli: informatyki, współorganizujących kształcenie, języka niemieckiego i psychologów.
        • OGŁOSZENIE O ZMIANIE PRZEPISÓW UCHWAŁY ANTYSMOGOWEJ DLA MAZOWSZA

• 14.07.2022 10:40
        • Powietrze w naszym regionie jest zanieczyszczone, szczególnie w sezonie grzewczym. To duże zagrożenie dla naszego zdrowia, życia i środowiska. Oddychanie takim powietrzem przyczynia się do powstania wielu chorób, w tym nowotworów. Aby poprawić jakość powietrza, wprowadzono uchwałę antysmogową, która obowiązuje od kilku lat wszystkich mieszkańców Mazowsza.
        • Informacja dla rodziców uczniów klas pierwszych

• 18.08.2022 17:28
        • Szanowni  Państwo  Rodzice  Uczniów  klas  I   w  roku  szkolnym  2022/2023, bardzo  prosimy  o  dostarczenie  do  sekretariatu  w  formie  papierowej  lub  elektronicznej ( sp374@sp374.pl )  następujących   dokumentów:
        • Dzień Klocków Lego

• 23.06.2022 17:28
        • Kto nie lubi klocków? Niewiele jest takich osób. Od maluszka do starszaka, od pierwszaka do ósmoklasisty, znajdą się pasjonaci budowania. Klocki rozwijają wyobraźnię, kreatywność, sprawność manualną...
        • Obchody Dnia Patrona Szkoły

• 06.07.2022 14:40
        • 7 czerwca 2022r. nasza szkoła świętowała Dzień Patrona gen. Piotra Szembeka. Swoją obecnością zaszczycili nas ważni goście.
        • Zaproszenie na Piknik Ekologiczny

• 09.06.2022 11:41
        • Drodzy Rodzice i Opiekunowie

Serdecznie zapraszamy Was i Wasze dzieci na Piknik Ekologiczny, podczas którego oficjalnie zakończymy tegoroczną kampanię Rowerowy Maj dla klimatu.

• Rowerowy Maj - podsumowanie

• 03.06.2022 09:40
        • Aktywne przyjazdy w ramach kampanii Rowerowy Maj dobiegły końca. Bardzo miło było codziennie oglądać jak gromadnie przyjeżdżaliście do szkoły, mamy nadzieję, że pomimo końca kampanii, nadal będziecie aktywnie przyjeżdżać do szkoły! J