• Odwiedziny przedszkolaków

• 13.11.2022 13:43
        • Za nami dwa wyjątkowe dni, podczas których gościliśmy w naszej szkole trzy grupy przedszkolne z pobliskich przedszkoli - Przedszkole 331 "U Słonia Szczęściarza" i Przedszkole "Zielony Groszek" Atrakcji nie brakowało, a zadowolone miny naszych gości świadczyły o wspaniale spędzonym czasie.
        • Zbiórka Talenciaków

• 13.11.2022 12:38
        • To już koniec wydawania przez sklep Talenciaków, ale nadal można jest dodawać do konta naszej Szkoły!
        • Zbiórka Talenciaków

• 03.11.2022 19:40
        • Zbiórka nadal trwa, mamy już na koncie 2809 Talenciaków! Od wczoraj przybyło ich aż 337! Zawrotne tempo, telefony mamy rozgrzane do czerwoności od skanowania! :)
        • Zaproszenie dla przedszkolaków

• 03.11.2022 16:26
        • W następnym tygodniu odwiedzi naszą szkołę wesoła gromada przedszkolaków z pobliskich placówek - Przedszkola nr 331 " U Słonia Szczęściarza" i Przedszkola nr 48 "Zielony Groszek". Już nie możemy się doczekać!
        • Przerwa na czytanie

• 14.10.2022 18:57
        • Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dnia 13 października w naszej szkole odbyła się ogólnopolska akcja bicia rekordu czytelnictwa "Przerwa na czytanie".
        • Generator zdjęć do mLegitymacji

• 07.10.2022 14:11
        • Szanowni rodzice, uczniowie  szkoły mają możliwość bezpłatnego korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji lub tradycyjnej legitymacji szkolnej.