• Klasa 4a - wycieczka integracyjna do Choszczówki

• 07.11.2022 19:39
        • Dnia 3 listopada 2022 roku uczniowie klasy 4a wraz z wychowawcą Panem Marcinem Kondratowiczem i Panią Marzeną Garbowską- nauczycielem wspomagającym  pojechali na jednodniową wycieczkę do Choszczówki pod Legionowem.
        • Klasy 4b i 5b - wycieczka do Świętochowa

• 03.11.2022 16:34
        • 21.10.2022 r klasy 4 b i 5 b wybrały się na wycieczkę do Świętochowa. Uczestniczyliśmy w warsztatach prowadzonych przez Fundację- Stacja Badawcza. Celem zajęć było rozbudzenie ciekawości poznawczej uczniów, zainteresowań naukami ścisłymi i pracą naukowców oraz artystów.
        • Klasy 8 - lekcje EDB

• 28.10.2022 17:18
        • Zgodnie z dewizą podręcznika do EDB - "Żyję i działam bezpiecznie" uczniowie klas ósmych przygotowali ostatnio na lekcji edukacji dla bezpieczeństwa ulotki informujące o zasadach bezpieczeństwa w trakcie : wichur, mrozów, burzy czy upałów.
        • Klasy 5a i 5b - wycieczka

• 23.10.2022 12:11
        • W zeszłym tygodniu klasy 5a i 5d wybrały się do Gospodarstwa Edukacyjnego „Cuda i Wianki” ❤️. Uczniów na dzień dobry zaskoczyły dwa psy 🐕 Łobuz i 🦮 Viva które weszły do autokaru i przywitały wszystkich wzbudzając 😁 uśmiech na twarzach naszych uczniów.
        • Kasztanowy zawrót głowy

• 21.10.2022 17:16
        • Piękna jesień dalej trwa ❤️ a Uczniowie dalej się realizują, prezentujemy kolejne prace konkursowe plastyczno-językowe ze szkolnej akcji "Kasztanowy zawrót głowy". 🐿️🦔🐾