• Realizacja innowacji w klasie 4a

• 21.10.2022 16:58
        • Przedstawiamy kolejny etap pracy uczniów klasy 4a realizujących innowację pedagogiczną z języka angielskiego "Siła umysłu w małych rękach". Głównym celem projektu językowego jest zaangażowanie wyobraźni i uzdolnień plastycznych uczniów w celu poznania i zapamiętania słownictwa.
        • Stop Przemocy

• 12.10.2022 10:55
        • W ramach Międzynarodowego Dnia bez Przemocy, który przypada na 2 października, w naszej szkole została przeprowadzona akcja ,,Stop przemocy" , która ze względu na bardzo duże zainteresowanie trwała tydzień, w terminie 3-7.10.2022r. Jej celem było zwrócenie uwagi społeczności szkolnej na problem agresji i przemocy wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz odnalezienie sposobów na radzenie sobie z niepożądanymi emocjami i działaniami.
        • Międzynarodowy Dzień Języków

• 08.10.2022 19:21
        • Kolejne prace uczniów naszej szkoły, którzy pod opieką p. Magdaleny Marciniuk -Horoz oraz p. Marzeny Głos udowodnili, że nauka języków obcych jest nie tylko użyteczna, ale również ciekawa i przyjemna.
        • Klasa 4d - Dzień Chłopaka

• 02.10.2022 13:44
        • W piątek w klasie 4d obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki przygotowały smaczną niespodziankę. Na chłopców czekały pizze.